Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes
( ex. Solaga - Sebastian Souviron Suites )
Costa del Sol
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
9.3 Schitterend
63 beoordelingen
Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes
18 Calle Sebastian Souviron, Málaga, Spanje
Kaart weergeven
Het Amfitheater van Malaga is op slechts 1 km verwijderd van 6-slaapkamer Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes, terwijl Plaza de Arriola busstation binnen 5 minuten lopen is.
Het Picasso Museum Málaga is op een paar stappen verwijderd van het appartement in Málaga. Het Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares ligt op een steenworp afstand van dit appartement, en de Mercado Central de Atarazanas is op 100 meter hier vandaan.
Gasten die verblijven in Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Verder is er een douche beschikbaar.
Maaltijden kunnen worden bereid in een keuken. Van Málaga station is op sechts 20 minuten te voet van de accommodatie.
+ Meer- Minder
Populairste faciliteiten
Gratis Wi-Fi
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Costa del Sol
Bezienswaardigheden
Episcopal Palace - 400 m
Museo Carmen Thyssen Malaga - 300 m
Museo de Artes y Costumbres Populares - 150 m
La Calle Larios - 300 m
Malaga Plaza - 450 m
Hammam Al Andalus Malaga - 400 m
Iglesia de Los Martires - 400 m
Sealife Benalmedena - 350 m
La Ruta de los Tajos: Comares, Colmenar y Alfarnatejo - 200 m
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Waar ligt Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes?
Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes bevindt zichde wijk Soho, op 12-minuten loopafstand van het Amfitheater van Malaga.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden kunnen we bezoeken vlak bij Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes?
Populaire bezienswaardigheden niet ver van Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes zijn onder andere het Museum Carmen Thyssen en het Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares.
❓
Wat is de prijs voor een verblijf in Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes?
De prijs van een overnachting in Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes begint bij €186.
❓
Welke betaalmethoden ondersteunt het appartement?
Het appartement kan betalingen ontvangen met Visa, JCB en Maestro.
❓
Heeft Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes keukenvoorzieningen?
Ja, Sebastian Souviron Suites In Malaga By Solaga Holiday Homes is uitgerust met een keuken en is voorzien van een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.
❓
Welke badkamervoorzieningen vinden we in het appartement?
Het appartement heeft een badkamer compleet met een haardroger en badlakens.